LOG PLAN POLSKA  TRANSPORT - SPEDYCJA - LOGISTYKA
Zamów wycenę transportu      
 

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksową obsługę w zakresie organizacji łańcucha logistycznego. Zasięgiem działania obejmujemy terytorium Polski, pozostałych państw europejskich oraz Turcji.

 

Nasz personel tworzą specjaliści branży logistycznej, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie współpracy z największymi światowymi przedstawicielami sektora TSL.

 

Naszym Klientom oferujemy profesjonalnie dobrane i sprawdzone usługi, starannie dopasowane do Ich potrzeb. Otrzymują Oni od nas szereg rozwiązań usprawniających dystrybucję towarów oraz optymalizujących jej dotychczasowy proces, zarówno w relacji B2B, jak i B2C.

 

Gwarantujemy niezawodność, profesjonalizm oraz dbamy o to, by dostarczane przez nas usługi logistyczne przynosiły naszym Kontrahentom oczekiwane rezultaty i satysfakcję.Polityka jakości

Od samego początku, podstawą naszej działalności jest współpraca oparta na wiarygodności i zaufaniu, obecna na każdym szczeblu relacji biznesowych.

 

Nieustannie budujemy wizerunek naszej firmy, jako rzetelnej i innowacyjnej, aspirując, tym samym, do miana najbardziej profesjonalnego operatora logistycznego w branży.

 

Ponadto stale badamy i analizujemy oczekiwania naszych Klientów, co w rezultacie pozwala nam na zapewnienie im usług o najwyższej, światowej jakości.

 

Swoją codzienną pracą, nieustannym dążeniem do poprawy jakości i zakresu oferowanych przez nas usług oraz zaangażowaniem i postawą osobistą całego zespołu, pragniemy
wspierać naszych Klientów na drodze do ich sukcesu.Analiza rynku

Jednym z naszych celów jest nieustanne pogłębianie analiz i poszerzanie wiedzy na temat procesów logistycznych i wszystkich aspektów z nimi związanych. Dzięki dokładnej znajomości rynku możemy lepiej zrozumieć potrzeby oraz identyfikować nowe szanse i możliwości rozwoju dla naszych Klientów.

 

Stale śledzimy najnowsze trendy logistyczne, a następnie wdrażamy je w naszej firmie.

 

Bieżąca analiza rynku pozwala nam również udoskonalać systemy oceny ryzyka i optymalizować rozmieszczenie kapitałów, co w rezultacie przekłada się na kreowanie wartości dodanej dla odbiorców naszych usług.Rozwój

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, iż kluczem do sukcesu jest ciągły rozwój, nieustannie dążymy do poszerzania kompetencji całego zespołu.
Każdy z naszych specjalistów, mając bezpośredni udział w kreowaniu najwyższej jakości i innowacyjności, stale podnosi swoje kwalifikacje, a dodatkowy system szkoleń oraz wewnętrznych audytów pozwala nam konsekwentnie realizować powyższe założenia.

 

Na początku bieżącego roku zdecydowaliśmy się na odświeżenie identyfikacji wizualnej naszej firmy. Nowe, korporacyjne, a zarazem nowoczesne, logo firmy, stało się wyróżnikiem jakości usług i symbolem zintensyfikowanego rozwoju. Nowa odsłona strony internetowej pozwala na uzyskanie niezbędnych informacji na temat naszej firmy w prosty i czytelny sposób.

 

Poprzez dynamiczny rozwój współtworzymy wraz z naszymi Klientami lepszą przyszłość.LOG PLAN Polska LOG PLAN Polska

Jesteśmy świadomi wpływu naszej działalności na środowisko i zdajemy sobie sprawę, iż nasz rozwój oraz ochrona środowiska muszą iść ze sobą w parze. Codziennie dążymy do ograniczenia uciążliwości naszej działalności względem środowiska naturalnego, w związku z czym:

 

  • Zwiększamy efektywność firmy poprzez lepsze zarządzanie wpływem firmy na środowisko
  • Dbamy o to, aby w firmie przestrzegane były wszelkie przepisy czy też akty prawne, regulujące wpływ branży TSL na ochronę środowiska
  • Monitorujemy naszych dostawców pod względem spełniania warunków określonych przez normy środowiskowe
  • Rozwijamy świadomość proekologiczną w całej firmie

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż dbałość o środowisko to obowiązek każdej nowoczesnej firmy.

ieżąca analiza rynku pozwala nam również udoskonalać systemy oceny ryzyka i optymalizować rozmieszczenie kapitałów, co w rezultacie przekłada się na kreowanie wartości dodanej dla odbiorców naszych usług.

Doradztwo

 

Pragniemy być Państwa partnerem biznesowym w dzisiejszych czasach, dlatego zawsze służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

 

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

 

Będziemy zaszczyceni, jeśli obdarzą nas Państwo zaufaniem.Zapraszamy!  

LOG PLAN POLSKA