Kariera

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry pracownik to wielka wartość dla całej firmy. Dlatego tworzymy przyjazne miejsce pracy, z jasno określonym zakresem obowiązków oraz przejrzystymi warunkami zatrudnienia.

Dlaczego warto pracować w LOG PLAN Polska?

Oferujemy komfortowe warunki pracy, nowoczesne narzędzia oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Stwarzamy naszym pracownikom doskonałe warunki do rozwoju zawodowego oraz doskonalenia kompetencji. Dbamy o dobre relacje wewnątrz firmy, dlatego wzajemny szacunek oraz wysoka kultura pracy to nasze priorytety. 

Jeśli swoje plany zawodowe wiążesz z dynamicznie rozwijającą się firmą z branży TSL, zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy i prześlij nam swoją aplikację.

Skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy spotkanie.


Aktualnie poszukujemy:


Do zobaczenia!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez LOG PLAN Polska Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Piasecznie."

  • Oszczędź do 50% kosztów transportu

    Zacznij współpracować z naszą firmą i zobacz, jak z każdą kolejną zamówioną u nas usługą maleją Twoje koszty związane z transportem!

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI