O nas

Świadczymy kompleksową obsługę w zakresie organizacji łańcucha logistycznego. Zasięgiem działania obejmujemy terytorium Polski, pozostałych państw europejskich oraz Turcji.   Nasz personel tworzą specjaliści branży logistycznej posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie współpracy z największymi światowymi przedstawicielami sektora TSL. Naszym Klientom oferujemy rozwiązania usprawniające dystrybucję towarów zarówno w relacji B2B, jak i B2C.   Gwarantujemy niezawodność i profesjonalizm. Dokładamy wszelkich starań, by dostarczane przez nas usługi logistyczne były zoptymalizowane kosztowo i realizowały konkretny, wyznaczony cel biznesowy.

Polityka jakości

Wierzymy, że współpraca oparta na wiarygodności i zaufaniu jest gwarantem sukcesu w biznesie. Dlatego działamy tak, aby nasza firma postrzegana była jako najlepszy partner na rynku. 

Rzetelność, innowacyjność, dokładna i rzeczowa analiza każdego zlecenia zapewniły nam długofalowe relacje z obecnymi kontrahentami oraz tytuł jednego z najbardziej profesjonalnych operatorów logistycznych w branży.

Analiza rynku

Aby móc dostarczać coraz lepsze rozwiązania, należy nieustannie poszerzać wiedzę na temat procesów logistycznych i wszystkich aspektów z nimi związanych. Dlatego stale śledzimy najnowsze trendy w logistyce, a następnie wdrażamy je w naszej firmie. 

Bieżąca analiza rynku pozwala nam również udoskonalać systemy oceny ryzyka i optymalizować rozmieszczenie kapitałów, dzięki czemu jesteśmy stabilnym i odpowiedzialnym finansowo partnerem.

Rozwój

Inwestujemy w nasz personel, bo to dzięki naszym pracownikom firma zyskała miano profesjonalnego partnera biznesowego. Nieustannie dążymy do poszerzania kompetencji całego zespołu poprzez system szkoleń oraz wewnętrznych audytów.

Doskonalimy wewnętrzne procesy, bo mamy świadomość, że tylko sprawna, dobrze zarządzana i dobrze funkcjonująca firma może wywiązać się ze wszelkich zobowiązań i być partnerem godnym zaufania.

eco LOG PLAN Polska

Jesteśmy świadomi wpływu funkcjonowania naszej firmy na środowisko. Codziennie dążymy do ograniczenia uciążliwości naszej działalności względem środowiska naturalnego, w związku z czym:

  • Dbamy o to, aby w firmie przestrzegane były wszelkie przepisy regulujące wpływ branży TSL na ochronę środowiska.
  • Monitorujemy naszych dostawców pod względem spełniania warunków określonych przez normy środowiskowe.
  • Rozwijamy świadomość proekologiczną w całej firmie, bo dbałość o środowisko naturalne to obowiązek każdej nowoczesnej firmy.

Doradztwo

Pragniemy być Państwa partnerem biznesowym w dzisiejszych czasach, dlatego zawsze służymy naszą wiedzą  i doświadczeniem.

Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Będziemy zaszczyceni, jeśli obdarzą nas Państwo zaufaniem.

Zapraszamy!

  • Oszczędź do 50% kosztów transportu

    Zacznij współpracować z naszą firmą i zobacz, jak z każdą kolejną zamówioną u nas usługą maleją Twoje koszty związane z transportem!

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI