Napędzamy logistykę

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksową obsługę w zakresie organizacji łańcucha logistycznego.

Zasięgiem działania obejmujemy terytorium Polski, pozostałych
państw europejskich oraz Turcji

Organizujemy transport na terenie całej Europy oraz Turcji

Zakres działań to transport drogowy całopojazdowy (FTL - Full Truck Load) oraz transport drogowy drobnicowy (LTL - Less Than Truckload)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów poszerzyliśmy ofertę o usługi obsługi magazynowej

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy nowoczesne powierzchnie magazynowe.

Napędzamy logistykę

Świadczymy usługi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku

previous arrow
next arrow
Slider

Transport
lądowy

ZOBACZ WIĘCEJ

Transport
powietrzny

ZOBACZ WIĘCEJ

Logistyka
magazynowa

ZOBACZ WIĘCEJ

Obsługa
celna

ZOBACZ WIĘCEJ
Obszary działania

Co możemy dla Ciebie zrobić?

O nas

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksową obsługę w zakresie organizacji łańcucha logistycznego. Zasięgiem działania obejmujemy terytorium Polski, pozostałych państw europejskich oraz Turcji.

LOG PLAN Polska tworzą specjaliści branży logistycznej, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w trakcie współpracy z największymi światowymi przedstawicielami sektora TSL, gwarantujące kompleksową i rzetelną obsługę wszystkich kontrahentów.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalnie dobrane i sprawdzone usługi, starannie dopasowane do Ich potrzeb. Otrzymują Oni od nas szereg rozwiązań usprawniających dystrybucję towarów oraz optymalizujących jej dotychczasowy proces, zarówno w relacji B2B, jak i B2C.

Od samego początku, podstawą naszej działalności jest współpraca oparta na wiarygodności i zaufaniu, obecna na każdym szczeblu relacji biznesowych

Nieustannie budujemy wizerunek naszej firmy, jako rzetelnej i innowacyjnej, aspirując, tym samym, do miana najbardziej profesjonalnego operatora logistycznego w branży.

Ponadto stale badamy i analizujemy oczekiwania naszych Klientów, co w rezultacie pozwala nam na zapewnienie im usług o najwyższej, światowej jakości.

Praca z wieloma przedsiębiorstwami, które różnią się specyfiką działalności, branżą, wielkością czy chociażby potrzebami logistycznymi nauczyła nas, że wysoka jakość musi iść w parze z elastycznością, profesjonalizmem i innowacyjnością.

Dlatego też nieustannie inwestujemy i rozwijamy się – wszystko po to, aby osiągnąć cel, jakim jest satysfakcja każdego z naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

ZOBACZ WIĘCEJ
Save up to 50% of transport costs

Start working with our company and check out how your transport costs decrease with each subsequent service ordered from us!

CONTACT WITH US!
Rzetelna firma
Certyfikat Firmy Godnej Zaufania 2017
Przedsiębiorstwo LOG PLAN spełnia warunki programu Rzetelna Firma oraz uczestniczy w Programie nieprzerwanie od 2013 roku. Zobacz więcej
FairPlay
Firma Fair Play
Firma LOG PLAN nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów… Zobacz więcej
TCF
Certyfikat TCF Elite
Transparentność i uczciwość współpracy potwierdzona kompleksową ocenę działalności i audytem. Zobacz więcej
TCF
Firma Godna Zaufania 2017
Nasza firma została nagrodzona certyfikatem „Firma Godna Zaufania 2017”, wydanym przez Centrum Badania Opinii Klientów Zobacz więcej